Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy
 

Pielęgnacja

Bioactive HS3

Drugie życie dla włosów i efekt modelowania utrzymujący się przez kilka tygodni. 100% efektu w serii 3 produktów.
Innowacyjna i naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Z kolei olejek arganowy, który zawiera serum HS3, nie bez powodu nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. To jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny zawartej w szamponie i odżywce HS3. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów.

HYDRA

Przepis dla włosów suchych i odwodnionych. 100% nawilżenia
Serię HYDRA wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego. To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Często konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz.

D-CONTROL

Recepta dla włosów z łupieżem tłustym i suchym. 100% oczyszczenia skóry głowy.
Serię wyróżnia unikatowe połączenie naturalnych składników, takich jak: ekstrakt z szałwii lekarskiej, liści oczaru, kory chinowca, wyciąg z liści i kory brzozy z pantenolem i witaminą PP. Kosmetyki mają właściwości przeciwzapalne i oczyszczające. Kondycjonują włosy poprzez wbudowywanie się w ich strukturę, pogrubiają je, nawilżają, korzystnie wpływają również na objętość i czas wzrostu