Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

O nas

Salon fryzjerski hair by pauline

to nowe miejsce na fryzjerskiej mapie Łodzi. Wiedzę, którą zdobywamy podczas licznych szkoleń u najlepszych specjalistów w branży

Szkolenie u Sebastiana Curyło

wykorzystujemy aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Doradzamy jak dobrać fryzurę i kolor dla określonego typu urody.
Pragniemy by wszyscy odwiedzający nasz salon poczuli miłą atmosferę oraz czuli się u nas wyjątkowo.

Salon współpracuje z renomowaną marką włoskich kosmetyków do włosów – FARMAGAN, które bazują na naturalnych składnikach. Dla zespołu tworzącego salon fryzjerski hair by pauline najważniejszy jest ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, tak by w pełni odpowiadać na zmieniające się oczekiwania Klientów.

Obok klasycznych usług fryzjerskich takich jak strzyżenie, koloryzacja czy dekoloryzacja, Klienci salonu mogą skorzystać również z szeregu zabiegów mających na celu poprawę kondycji włosa. Przykładem mogą być tutaj zabiegi takie jak keratynowa odbudowa włosów czy odnowa biologiczna.

Salon fryzjerski - recepcja

Recepcja salon Hair by Pauline

Na wizytę w salonie fryzjerskim hair by pauline można umówić się korzystając z systemu rezerwacji online – jest to bardzo proste i szybsze nawet niż rezerwacja wykonana telefonicznie, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu