Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

Dlaczego FARMAGAN

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem kosmetyków, jakiej marki będziemy używać w naszym salonie. Po wielu próbach w trakcie różnych szkoleń i dzięki własnym doświadczeniom zdecydowaliśmy się na włoską markę Farmagan.

Dlaczego akurat w naszym salonie wybraliśmy właśnie te kosmetyki ?

Jednym z czynników przy wyborze był fakt, że FARMAGAN to rozwiązanie problemów z włosami ale też i ze skórą głowy. Od 1935 roku w Mediolanie działa laboratorium tej firmy. Wyniki prac to nowoczesne i skuteczne produkty, cieszące się zaufaniem klientów w ponad 30 krajach na świecie jak również i w Polsce.

Co jeszcze daje Farmagan ??

Testy dermatologiczne i mikrobiologiczne sprawiły, że w unikatowych recepturach maksymalnie wykorzystano olejki eteryczne i ekstrakty roślinne.
Połączono je z substancjami naturalnymi dla ludzkiego organizmu takimi jak kwas hialuronowy, pantenol i witaminy. Nie da się nie wspomnieć o tym czego używa każdy dobry fryzjer – kaszmirowa keratyna.

 

Bioactive HS3

Kosmetyki Farmagan Bioactive HS3

 

Jakość najwyższej rangi.

Do naszego kraju markę wprowadził nie kto inny jak Maciej Maniewski, stylista gwiazd, właściciel Akademii szkoleniowej, prowadzący takie programy TV jak „Mistrzowskie cięcie” czy „ Afera fryzjera”
Salon fryzjerski Hair by Pauline jako pierwszy wprowadził produkty tej firmy do oferty na terenie Łodzi. Kosmetyki FARMAGAN dostępne są jedynie w miejscach, gdzie edukacja, jakość i poczucie bezpieczeństwa klientów są najważniejsze.

Przekonajcie się, że FARMAGAN ro recepta na zdrowe i piękne włosy.

Śledź nas