Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy
 

Koloryzacja

SUPERLATIVE

Farby do włosów
52
Odcienie bez amoniaku
98
Odcieni z amoniakiem
10
kolorów pigmentów bezpośrednich

SUPERLATIVE

Farby SUPERLATIVE wyróżniają sie niepowtarzalną gamą składników aktywnych. W celu zminimalizowania ryzyka niepożądanych reakcji na skórę i włosy, kremowa formuła wzbogacona została o substancje nawilżające i ochronne. Hydrolizowana kaszmirowa keratyna zawarta w farbach ma bardzo podobny skład do tej ludzkiego pochodzenia. Powoduje to, że przyłącza sie ona do wewnętrznej warstwy włosa, regenerując go i pogrubiając. Dodatek olejku arganowego działa nawilżająco i wzmacniająco nawet dla mocno wysuszonych kosmyków.

Direct Color

Bezoksydacyjne żele koloryzujące do włosów nie zawierające amoniaku
Innowacyjne rozwiązanie dla osiągnięcia spektakularnych efektów kolorystycznych. Intensywne zabarwienie, przy równoczesnym odżywieniu włosa. linia ta wyróżnia sie bogatą gamą składników aktywnych. Piękny, równomierny kolor zyskujemy dzięki kolagenowi morskiemu, który doskonale działa na keratynową struktóre włosa

Bioactive MEN Color

Linia do koloryzacji męskiej
Farba z amoniakiem w pięciu chłodnych odcieniach do koloryzacji włosów i brody. Dzięki składnikom aktywnym równomiernie rozprowadza się i zmienia kolor włosa w krótkim czasie. Produkty te zostały wzbogacone o kaszmirową keratynę, która nadaje włosom siły, poprawia ich objętość oraz nawilża je. Olej arganowy zawarty w produktach ma działanie restrukturyzujące, zapobiega łamaniu się włosów. Farby te bogate są również w minerały oraz aminokwasy. Dzięki wyciągom roślinnym mają działanie łagodzące i przeciwutleniające. Nie zawierają PPD.