Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

Regeneracja włosów Bioactive Hair Care

Antidotum dla włosów zniszczonych, 100% regeneracji i odbudowy.

Kosmetyki tej serii wyróżnia wysoka zawartość pantenolu, który dzięki niskocząsteczkowej budowie posiada duże powinowactwo do keratyny – podstawowego białka budującego skórę, włosy i paznokcie. Jest substancją hydrofilową, więc łatwo wiąże wodę. Odgrywa bardzo ważną rolę podczas podziałów komórek macierzystych włosa. Pobudza keratynocyty. Kondycjonuje włosy poprzez wbudowywanie się w ich strukturę, pogrubia je, nawilża, korzystnie wpływa na objętość i czas wzrostu.

 

Odbudowujące ampułki do włosów

 

Ampułki do włosów to zabieg trychologicznyi naprawczy. Roztwór zawiera pantenol, sole magnezu, sodu, cynku, manganu i ekstraktu liści skrzypu polnego. Posiada właściwości nawilżające, naprawcze i kondycjonujące. Wygładza i pogrubia włosy. Nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Włosy są również chronione przed uszkodzeniami mechanicznym oraz czynnikami zewnętrznymi.

 

 

 

 

 

 

W pracy nad formułą produktów BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR zrezygnowano z SLES (etoksylowany laurylosiarczan sodu) i SLS (laurylosiarczan sodu), które jako środki powierzchniowo-czynne są potencjalnie bardziej agresywne dla włosów i skóry głowy. Zastąpiono je innymi, o tej samej zdolności mycia i spieniania, ale z bezpieczniejszym profilem toksykologicznym.

Produkty BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR są przebadane klinicznie i dermatologicznie.

Sposób użycia: wystarczy nałożyć zawartość 1 ampułki 1-2 razy w tygodniu.

W celu zachowania ciągłości kuracji zaleca się regularne używanie maski BIOACTIVE HAIR CARE REPAIR po każdym umyciu włosów.