Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

Maska podkreślająca kolor

KEEP COLOR – Maska podkreślająca kolor

 

Seria kosmetyków BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR to przepis dla włosów farbowanych dająca 100% zdrowia i blasku. Produkty tej serii wyróżnia wyciąg z nasion Perły Prerii “Limnanthes Alba”. Olej tej rośliny zawiera 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trojglicerydów w porównaniu do innych olejów roślinnych. Ponadto ma trzy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie były znane przed ich odkryciem w tej roślinie. Zawiera naturalne filtry UV. Jest niezwykle bogaty w witaminy E i F. Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia głębię koloru, chroni przed blaknięciem. Charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi, odżywczymi, doskonale kondycjonuje włosy.

KEEP COLOR Maska Farmagan

Maska podkreślająca kolor z serii Keep Color

 

 

Maska do włosów farbowanych zawiera wyciąg z nasion Perły Prerii “Limnanthes Alba”, uzupełniony przez olej jojoba i masło shea. Wzmacnia i chroni kolor przed blaknięciem. Odbudowuje i odżywia włosy, dzięki czemu są lśniące i zdrowe. Rozświetla je, nadając długotrwały, perłowy połysk. Zawiera naturalne filtry UV.

pH: 4,3

 

 

 

KEEP COLOR – Szampon podkreślający kolor

KEEP COLOR -Szampon

 

 

Szampon do włosów zawiera wyciąg z nasion Perły Prerii “Limnanthes Alba”, pantenol i ekstrakt z liści skrzypu polnego. Delikatnie oczyszcza skórę głowy, bez pozbawiania jej naturalnej powłoki ochronnej. Dzięki temu zapobiega nadmiernemu przesuszeniu. Nadaje włosom perłowy blask, stabilizuje i wzmacnia intensywność, głębię i trwałość koloru, chroni przed blaknięciem. Włosy są głęboko odżywione, lśniące i zdrowe.

pH: 5,4

 

W pracy nad formułą BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR zrezygnowano z SLES (etoksylowany laurylosiarczan sodu) i SLS (laurylosiarczan sodu), które jako środki powierzchniowo-czynne są potencjalnie bardziej agresywne dla włosów i skóry głowy. Zastąpiono je innymi, o tej samej zdolności mycia i spieniania, ale z bezpieczniejszym profilem toksykologicznym.

Produkty BIOACTIVE HAIR CARE KEEP COLOR są przebadane klinicznie i dermatologicznie.


Sposób użycia maski: niewielką ilość nanieść na mokre włosy, pozostawić na ok. 5-10 minut. Dokładnie spłukać.

Sposób użycia szamponu: niewielką ilość nanieść na włosy, delikatnie wmasować, a następnie spłukać.