Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

Blog

Jak przygotować włosy do wiosny?

Marzec już w pełni, odliczamy dni do rozpoczęcia wiosny. Jak zadbać o włosy w tym okresie ?

Warto zadbać o włosy na wiosnę

Pierwsza podstawowa zasada zdrowych i pięknych włosów to odpowiednia pielęgnacja. Warto przyglądnąć się kosmetykom, które mamy w łazience czy na pewno odpowiadają potrzebom Twoich włosów. Warto zapytać fryzjera jakie kosmetyki będą odpowiednie, stylista doradzi jaki szampon czy odżywką będzie odpowiednia dla Twoich włosów. W okresie wiosennego przesilenia warto skorzystać z dodatkowej pomocy, jaką stanowią boostery. To odkrycie Macieja Maniewskiego, który wprowadził je jako pierwszy na polski rynek. Preparaty te działają jak eliksiry, wzmacniając działanie tradycyjnych odżywek.

W tym okresie warto też pamiętać o prawidłowej diecie, bogatej w witaminy A, C i E. Wpływają na wzmocnienie oraz budowę włosów. Ważna jest również witamina B, która decyduje o tempie wzrostu włosów i pozwala tworzyć naturalne powłoki ochronne.

 

Takie