Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy
 
Hair by Pauline-Salon Fryzjerski Łódź / WŁOSY  / HS3 – złoto w płynie
Kaszmirowa keratyna

HS3 – złoto w płynie

W naszym salonie fryzjerskim dostępna jest seria kosmetyków HS3, pozwala spełniać marzenia fryzjerów i ich klientów. To kosmetyki zapewniające włosom drugie życie i efekt modelowania utrzymujący się przez kilka tygodni. Ta innowacyjna i naturalna kuracja stworzona w 90% z naturalnych składników zachwyciła również uczestników 3 odcinka programu „Mistrzowskie cięcie”.

Mistrzwskie cięcie - uczestnicy

Uczestnicy programu „Mistrzowskie cięcie”

Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Z kolei olejek arganowy, który zawiera serum HS3, nie bez powodu nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. To jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny zawartej w szamponie i odżywce HS3. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów

 

Zapraszamy do naszego salonu na kurację Bioactive HS3

Hair by Pauline

Łódź, ul Wspólna 20