Salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski

Zapraszamy do odwiedzania nas w salonie oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam Państwo informacje o nowościach, promocjach jak i ciekawe porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Hair by Pauline – Profesjonalna koloryzacja włosów, strzyżenia, pielęgnacja keratynowa.
Dobry fryzjer w Łodzi.
 

Ostatnie wpisy

HS3 – krok do długich włosów

Jeśli długie włosy to Wasze marzenie, ale przeraża Was proces zapuszczania, przychodzimy z gotowym rozwiązaniem.

HS3 to kosmetyki, które zrewolucjonizowały rynek fryzjerski. Nawet jeśli Wasze włosy są cienkie i delikatne, kuracja HS3 może je wzmocnić w sposób, który pozwoli utrzymać długość, która często pozostawała tylko w sferze fantazji. Dodatkowo jeśli chcecie wciąż farbować włosy, będą odpowiednio zabezpieczone. Kolor i długość nareszcie idą ze sobą w parze.HS3 jest innowacyjną naturalną kuracją stworzoną w 90% z naturalnych składników. Kaszmir to włókna tekstylne uzyskiwane z włosów kozy domowej. Kaszmir w dotyku jest miękki, jedwabisty i aksamitny, daje delikatne ciepłe uczucie. Głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętości. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane.

Kaszmirowa keratyna

Kosmetyki BIOACTIVE HS3

Keratyna kaszmirowa z kolei zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Zabieg ten pozwala do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów.
HS3 to specjalne zabiegi w salonie, o które możesz zapytać swojego stylistę i seria kosmetyków wspierających efekty profesjonalnej kuracji.